گالری عکس نوزاد
گالری عکس نوزاد آتلیه عکس نوزاد زویا

طلایی ترین زمان برای تهیه عکس نوزاد

.

عکاسی نوزاد بدلیل پیچیدگی‌های خاص فنی، مستلزم داشتن مهارت و دانش کافی و همچنین صبر و حوصله بسیار است.

در این روش تخصصی، عکاس باید با دقت تمام و رعایت نکات ایمنی، نوزاد را فرم دهد و او را برای عکاسی آماده کند.
از نقطه نظر علمی و تخصصی، روزهای ابتدایی تولد (۵ تا ۱۲ روزگی نوزاد) بهترین زمان، برای تهیه عکس نوزاد است. در این روزها، بدلیل خواب سنگین و انعطاف پذیر بودن عضلات و مفاصل نوزاد، می‌توان او را فرم داد و عکس های مورد نظر در ژست های مختلف از او گرفت. این نکته را باید مدنظر داشت که نوزادان ۱۲ روزه به بالا، بدلیل بروز مشکلات گوارشی و انقباضات عضلانی، اغلب مقاومت می‌کنند و در نتیجه راندمان کار عکاسی را هم از نظر کیفی و هم از نظر زمانی پایین می‌آورند. از این رو، روزهای ابتدایی تولد، طلایی ترین زمان برای عکاسی نوزاد است.

آتلیه تخصصی عکس نوزاد زویا با بکارگیری از امکانات بروز و نورهای بی ضرر برای نوزاد و همچنین مجموعه کاملی از دکورها، اکسسوری و البسه، تجربه متفاوت و متنوعی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

..

دکورها و تم های عکس نوزاد موجود در آتلیه تخصصی عکس نوزاد زویا به شرح زیر است:

دکور سطل چوبی و سبد حصیری کنفی و کاموایی در زمینه آبی و سفید، دکور سطل چوبی و سبد حصیری با تم هالووین، سبد حصیری با تم کریسمس در رنگ‌های قرمز، آبی، زرد و طلایی، سبد حصیری با گل ارکیده سبز و بنفش، سبد حصیری با گل‌های آفتابگردان، سبد حصیری با تم دریایی موآنا، حلقه چوبی کریسمس در زمینه قرمز و سفید، تم حلقه گل صورتی، تم حلقه گل‌های وحشی، تم حلقه گنجشکی، تم حلقه سرخپوستی، تم حلقه گل با شکوفه های صورتی، تم قلب ولنتاین، تم قلب با گل‌های صورتی، تم سورتمه در ۲ مدل (چوبی و قرمز) در زمینه برفی، تم تخت خواب در زمینه های مختلف، تم سبز جنگلی، تم جنگل و پروانه، تم اسب شاخدار، تم جنگلی با لباس شیر، تم کلاه خرگوشی در رنگهای صورتی و آبی، تم فوتبالی، تم دزد دریایی، تم نقاشی، تم های ساده با انواع دورپیچ

.

ضمنا می‌توانید نمونه دکورها و تم های ذکر شده را در گالری عکس نوزاد مشاهده بفرمائید.