تجربه ای متفاوت از انتخاب ژست عکس کودک

.

معمولا کودکان در این سنین توانایی نشستن و حفظ تعادل خود را پیدا می‌کنند که این امر می‌تواند باعث ایجاد تنوع در ژست ها شود.

با اینکه آنها از هوشیاری بیشتری نسبت به نوزادان برخوردار هستند، اما همچنان رعایت نکات ایمنی کودک حائز اهمیت است. دکورهای ساده، خلوت و به دور از اشیاء آسیب‌زا در عکاسی کودک توصیه می‌شود، زیرا ممکن است آنها تعادل خود را از دست بدهند و صدمه ببینند. بهترین ژست ها در عکاسی کودک در این سنین، حالت درازکش و سینه خیز است. به دلیل حرکات غیر منتظره آنها، ایجاد ارتباط صمیمی عکاس با کودک و فراهم کردن محیطی آرام و جذاب در عکاسی کودک اهمیت بسیاری دارد.

آتلیه تخصصی عکس زویا با رعایت نکات ایمنی کودک و همچنین با بهره‌گیری از ابزارآلات، دکورها و مجموعه کاملی از البسه مخصوص کودک در این سنین، می‌تواند لحظات فراموش نشدنی را در قاب تصویر برای والدین به ارمغان بیاورد.


دکورها و تم های موجود در آتلیه تخصصی عکس کودک زویا برای کودک 6 تا 8 ماهه به شرح زیر است:

تم دندونی، تم های ساده در رنگ‌های مختلف، تم فرشته، تم شیر و خرگوش، تم پری دریایی، تم های کریسمس در رنگ‌های مختلف، تم دریایی موآنا، تم های حلقه گل، تم سرخپوست، تم شیر جنگل ، تم جنگلی ، تم یلدا و تم نوروز (در ایام نوروز موجود می‌باشد).

ضمنا می‌توانید نمونه دکورها و تم های ذکر شده را در گالری عکس کودک 6 تا 8 ماهه مشاهده بفرمائید.