درباره مدیر

بازدید: 1248

 درباره زویا توکلی، مدیر اتلیه عکس تخصصی کود ک، نوزاد و عکس بارداری زویا

خانم زویا توکلی در سال ۱۳۵۹ در مشهد متولد شدند. از همان سنین نوجوانی و به دلیل علاقه بسیار به هنر، تحصیلات مقدماتی را در رشته گرافیک دنبال کردند. سپس در رشته عکاسی از دانشگاه هنر و معماری تهران فارغ التحصیل شدند تا به صورت حرفه ای به عکاسی بپردازند. در ابتدا با عکاسی پرتره آتلیه ای کار خود را آغاز نمودند، اما بعد از گذشت چند سال، آتلیه تخصصی عکس زویا را تأسیس کردند تا به صورت تخصصی در زمینه عکاسی از نوزاد و کودک فعالیت خود را ادامه دهند. از عمده فعالیت های حرفه ای ایشان می‌توان به عکاسی از نوزاد، طراحی گرافیک و عکس، طراحی و ساخت دکور عکاسی اشاره کرد. از جمله فعالیت های حرفه ای و هنری دیگر ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

نمایشگاه انفرادی فتومونتاژ در گالری آتبین تهران در سال ۸۶

گواهینامه شرکت و پذیرش عکس در  یازدهمین دوره نمایشگاه و جشنواره بین المللی عکس  ورویسک-سود فرانسه در سال ۲۰۱۲ و کسب دیپلم افتخار از این جشنواره.

گواهینامه شرکت و پذیرش عکس در جشنواره و نمایشگاه بین المللی "با عشق به زنان" اکراین در سال ۲۰۱۲ و  نمایش عکس در ۱۰ کشور از جمله اوکراین, لهستان, جمهوری چک, ایتالیا، اتریش, اسلواکی, مجارستان, رومانی, سوئد, قبرس, آمریکا, کانادا و چین تحت نظارت و داوری فیاپ.

گواهینامه شرکت و  پذیرش عکس در بخش خلاق نمایشگاه و جشنواره بین المللی دوون انگلستان در سال ۲۰۱۲، تحت نظارت و داوری فیاپ.

گواهینامه شرکت و  پذیرش عکس در بخش خلاق نهمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی عکس تراپیکال ایمیج آمریکا (جشنواره عکس گرمسیری آمریکا) در سال ۲۰۱۲،  تحت نظارت و داوری فیاپ.

گواهینامه شرکت و  پذیرش عکس در یازدهمین دوره جشنواره عکاسی صربستان با موضوع زن در سال ۲۰۱۲، تحت نظارت و داوری فیاپ.

گواهینامه شرکت و  پذیرش عکس در جشنواره عکس کومانوای مقدونیه در سال ۲۰۱۵، تحت نظارت و داوری فیاپ

گواهینامه شرکت در سمینار بانوان مدیر کار آفرین نمونه سال در تابستان ۹۳ در سالن همایش‌های بین المللی کیش و دریافت لوح ذرین به عنوان مدیر زن کارآفرین نمونه.

گواهینامه طراحی صفحات وب در سال ۲۰۰۵ از کالج کاوندیش انگلستان.

گواهینامه شرکت و  پذیرش ۳ عکس در  جشنواره عکس بین المللی خیام در سال ۲۰۲۰، تحت نظارت و داوری فیاپ.

گواهینامه شرکت و  پذیرش عکس در  جشنواره بین المللی عکس نارین در سال ۲۰۲۰، تحت نظارت و داوری فیاپ.

گواهینامه شرکت و  پذیرش ۳ عکس در  جشنواره بین المللی عکس سلامت روان در سال ۲۰۲۰، تحت نظارت و داوری فیاپ.
بازخوردها