عکس ۱۲ ماهه تا ۲ ساله

چرا عکاسی از کودک ۱۲ ماهه تا ۲ ساله کمی مشکلتر از کودکان کوچکتر است، دکورها و روشهای عکاسی آتلیه عکس کودک زویا برای عکاسی از این گروه سنی چگونه اند؟!!

     عکس آتلیه کودککودک ۱۲ ماهه معمولا دیگر توانایی راه رفتن دارد و یا حداقل میتواند دست خود را به جایی بگیرد و بایستد، در حرکت و واکنشهای متفاوت بسیار سریعتر شده است و استقلال جدیدی بدست آورده است. مخصوصا وقتی به ۲ سالگی نزدیک میشود مستقل تر میشود و در زمانی که کمی خواب آلوده و خسته باشد بسیار لجباز و خود رای است. از این رو عکاسی از وی باید در زمانی انجام شود که بیش یک ساعت از بیدار شدن وی از خواب نگذشته باشد تا عکاس بتواند انتخاب دکورهای بیشتری را پیش روی والدین بگذارد در غیر اینصورت کودک برای عکاسی از بیش از یک یا ۲ فضای عکاسی همکاری نخواهد کرد. والدین محترم میبایست با توجه به ساعت خواب و استراحت وی، زمان رزرو خود را با آتلیه هماهنگ نمایند.

اتلیه کودک و مزرعه

اتلیه کودکline

line

همکاری والدین در زمان عکاسی خیلی مهم است.

     اگر والدین با عکاس همکاری داشته باشند ، به عکاس خود اعتماد نمایند و این اعتماد را به کودک نیز منتقل نمایند و پیش از ورود به اتلیه ما، شرایط لازم برای حفظ آرامش و انرژی کودک را فراهم نمایند( مثلا ساعت خواب وی را پیش از رزرو زمان در نظر بگیرند، کودک را خسته و در حالی که به زمان خواب و استراحت بعدی اش نزدیک میشود به آتلیه نیاورند، با شخصی به آتلیه بیایندکه کودکشان با او احساس و ارتباط خوبی دارد و از وی حرف شنوی دارد) به طور قطع میتوانند عکسهای زیبایی از کودک خود داشته باشند.

تمام لباسهای خاص و کمیابی که در عکسها مشاهده میشود نیز مانند سرخپوست و لباسهای گُلدار به آتلیه تعلق دارند که با توجه به گروه سنی کودک  و با مشورت کارشناسی عکاس برای کودک، استفاده خواهند شد.

     در صورتی که کودک توانایی راه رفتن و حفظ تعادل خود را به صورت کامل داشته باشد از وی در حالت ایستاده نیز با توجه به شرایط روحی و لحظه ای کودک، در صورت درخواست والدین عکاسی خواهد شد.

   با توجه به روش کار و تجربیات بیشمار عکاس، فقط فونها و دکورهای این گالری میتوانند برای کودک، در این گروه سنی مورد استفاده قرار بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر و ضروری تر حتما لینکهای پایین صفحه را مطالعه فرمایید تا نتیجه عکاسی از کودک شما نیز بهتر و چشمگیرتر باشد.

lineline

line

line

دکورهای کودکان ۱۲ ماهه تا ۲ ساله:

۱- دکور جنگل با لباسهای خاص

۲- دکور برفی با آدم برفی…و ستهای خاص

۳- دکور کریسمس قرمز(دکور فعلی) و کریسمس آبی و فیروزه ای( با لباسهای مختلف در رنگهای مختلف)

۴- دکور دریایی جدید تولدی و ساده (موانا) با لباسهای مختلف

۵- دکورهای تولد جدید با دامنهای توتو و لباسهای بینهایت خاص و زیبا…(نمونه های بروزتر در اینستاگرام آتلیه)

۶- دکور فرشته با لباسهای زیبای آتلیه( چندین مدل و رنگ لباس)

۷- دکور کلبه چوبی مزرعه(جدید با لباس)

۸- دکور سنتی با لباس کردی و شمالی

۹- دکور هفت سین نوروز با چند مدل لباس(تا پایان اردیبهشت ۹۷)

۱۰- دکور سورتمه با لباس(بزودی)

۱۱- فونهای ساده رنگی و سفید با ستهای لباس مختلف زیبا و خاص

۱۲-دکور وسترن چوبی…..

۱۳- سرخپوستی…

۱۴-شومینه ای با گلهای زیبا…

۱۵- فوتبالی برای ۲ ساله ها…..

۱۶- پاییزی…

۱۷- دکور مزرعه….

۱۸- دکور ملکه برفی با لباس….

و…………

نمونه عکسهای دکور نوروز اتلیه عکس زویا

همه دکورهای یاد شده لباسهای خاص نیز دارند که نمونه های آنها را در عکسهای گالری کودک صفحه پیش رو نیز مشاهده مینمایید.

line

line

line

line

line

line

شما میتوانید با کلیک بر روی یکی از تصاویر گالری کودک این صفحه را ملاحظه نمایید.

line

line

line

line

 

 

line

شرایط کلی آتلیه کودک زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۱۲ ماهه تا ۲ ساله در سال ۱۳۹۷:line

 •   ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ عکسها را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد. در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد. البته مختار است با انتخاب عکسهای بیشتر و سایزهای بزرگتر بیش از مبلغ حداقل تایین شده نیز سفارش چاپ عکس داشته باشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس آتلیه زویا و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.
 • حداقل سفارش چاپ عکس کودک برای مشتریان در نوبت اول، ۳۵۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای مشتریان در نوبتهای دوم و غیره در آتلیه کودک زویا که عکسهایشان قبلا، آرشیو شده است،تا اطلاع ثانوی ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای عکاسی در باغ نیز ۷۰۰،۰۰۰ تومان + هزینه ورودی باغ در تهران یا کرج (ورودی بین ۸۰۰۰۰ تومان تا ۷۰۰۰۰۰ تومان متغییر )میباشد.
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد آتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  line

  همه دکورها لباسهای خاص و  اکسسوری متنوع نیز دارند.

  برخی از نمونه عکسهای دکور نوروزی سال ۹۷ اتلیه عکس کودک و بارداری زویا

  line

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه عکس زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

ساعتی در آتلیه کودک

آتلیه کودک زویا

درباره عکاس(زویا توکلی)

 • اشتراک گذاری :