عکس ۱۲ ماهه تا ۲ ساله

چرا عکاسی از کودک ۱۲ ماهه تا ۲ ساله کمی مشکلتر از کودکان کوچکتر است، دکورها و روشهای عکاسی آتلیه عکس کودک زویا برای عکاسی از این گروه سنی چگونه اند؟!!

     ac-4کودک ۱۲ ماهه معمولا دیگر توانایی راه رفتن دارد و یا حداقل میتواند دست خود را به جایی بگیرد و بایستد، در حرکت و واکنشهای متفاوت بسیار سریعتر شده است و استقلال جدیدی بدست آورده است. مخصوصا وقتی به ۲ سالگی نزدیک میشود مستقل تر میشود و در زمانی که کمی خواب آلوده و خسته باشد بسیار لجباز و خود رای است. از این رو عکاسی از وی باید در زمانی انجام شود که بیش یک ساعت از بیدار شدن وی از خواب نگذشته باشد تا عکاس بتواند انتخاب دکورهای بیشتری را پیش روی والدین بگذارد در غیر اینصورت کودک برای عکاسی از بیش از یک یا ۲ فضای عکاسی همکاری نخواهد کرد. والدین محترم میبایست با توجه به ساعت خواب و استراحت وی زمان رزرو خود را با آتلیه هماهنگ نمایند.

بخشی ز دکور نوروز 97، نمونه های بیشتر این دکور را اینجا ببینید....

بخشی ز دکور عکس نوروز ۹۷، نمونه های بیشتر این دکور را اینجا ببینید….

99H_5547line

line

همکاری والدین در زمان عکاسی خیلی مهم است.

     اگر والدین با عکاس همکاری داشته باشند و پیش از ورود به اتلیه ماشرایط لازم برای حفظ آرامش و انرژی کودک را فراهم نمایند به طور قطع میتوانند عکسهای زیبایی از کودک خود داشته باشند. اکثر لباسهای خاصی که در عکسها مشاهده میشود مانند سرخپوست و لباسهای گُلدار به آتلیه تعلق دارند.

     در صورتی که کودک توانایی راه رفتن و حفظ تعادل خود را به صورت کامل داشته باشد از وی در حالت ایستاده نیز با توجه به شرایط روحی و لحظه ای کودک در صورت درخواست والدین عکاسی خواهد شد و استفاده از نیمکت های چوبی و چیدمان اشیاء سخت در کنار آنها در عکسهای نشسته بی خطر شده است.

     فقط فونها و دکورهای این گالری میتوانند برای کودک در این گروه سنی مورد استفاده قرار بگیرند.

lineline

line

line

دکورهای کودکان ۱۲ ماهه تا ۲ ساله:

۱- دکور جنگل با لباس

۲- دکور برفی با آدم برفی

۳- دکور کریسمس قرمز(دکور فعلی) و کریسمس آبی و فیروزه ای(جدید) با لباس

۴- دکور ماهی (آکواریوم) با لباس

۵- دکور تولد(قدیمی) و دکور تولد جدید با دامن توتو و …

۶- دکور فرشته با لباسهای زیبای آتلیه

۷- دکور کلبه چوبی پاییزی(جدید)

۸- دکور سنتی با لباس کردی

۹- دکور هفت سین نوروز (از یک ماه به نوروز)

۱۰- دکور سورتمه(بزودی)

۱۱- فونهای ساده رنگی و سفید با ستهای لباس مختلف

۱۲-دکور شب یلدا( مختص شب یلدا و روزهای نزدیک به آن)

و……….

نمونه عکسهای دکور نوروز اتلیه عکس زویا

همه دکورهای یاد شده لباسهای خاص نیز دارند که نمونه های آنها را در عکسهای گالری کودک صفحه پیش رو نیز مشاهده مینمایید.

line

line

line

line

line

line

شما میتوانید با کلیک بر روی یکی از تصاویر گالری کودک این صفحه را ملاحظه نمایید.

line

line

line

line

 

 

  شرایط کلی آتلیه زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۱۲ ماهه تا ۲ ساله در سال ۱۳۹۶:

 

 

 •  ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد .در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد.
 • حداقل میزان سفارش عکس برای مشتریان جدید از اردیبهشت ۱۳۹۶، ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل میزان سفارش برای مشتریان قدیم که عکسهای آنها از پیش، در آتلیه زویا آرشیو شده است ۲۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از سه روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید .
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) و دکور در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد آتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  lineline

  line

 

lineline

line

    

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه زویا و لوازم مورد نیاز سه پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

 

 

ساعتی در آتلیه کودک

درباره عکاس(زویا توکلی)

چرا آتلیه عکس زویا؟

 

 • اشتراک گذاری :