ورکشاپ عکاسی کودک و نوزاد توسط خانم توکلی

ورکشاپ عکاسی کودک و نوزاد توسط خانم زویا توکلی

بنابر در خواستهای پی در پی و ابراز علاقه بیشمار دوستان و همکاران عزیز از شهرهای مختلف ایران

در خصوص آموزش تکنیکهای عکاسی تخصصی کودک و نوزاد، تکنیکهای خاص ادیت عکس کودک در فتوشاپ و ساخت و طراحی دکورها و اکسسوری خاص عکاسی کودک، در همه این سالها که فعالیت حرفه ای داشتم، در نهایت تصمیم گرفتم تا برای بالابردن سطح دانش عملی و کاربردی علاقه مندان به این شاخه بسیار جداب و در عین حال بسیار سخت عکاسی در کشور عزیزمان، ورکشاپ های عکاسی(کارگاههای آموزشی عکاسی) برگزار نمایم.

تفاوت کارگاههای حرفه ای ما با آموزشهای حرفه ای عکاسی مشابه، در این نکته نهفته است که تمام آموزش ها بر اساس تجربیات کاری و حرفه ای برنامه ریزی و طراحی شده اند و کاملا عملی و کاربردی میباشند و مجموعه ای گلچین شده از تواناییهای لازم و ضروری برای یک شروع خوب و آگاهانه در عرصه عکاسی کودک و نوزاد هستند.

نکته: برای شرکت در ورکشاپها لازم است که دوره های عکاسی ابتدایی و دوره نورپردازی پرتره را پشت سر گذاشته باشید.

در خصوص دوستان و همکارانی که در زمینه عکاسی کودک فعالیت دارند نیز کارگاه، دارای پتانسیل بسیار بالا و فوق حرفه ای با نکات بسیار کلیدی مفیدیست که سطح کیفی و هنری کار ایشان را به طور قطع در حد بسیار قابل ملا حظه ای خواهد افزود.

این کلاسها(ورکشاپها) با هدف بالابردن سطح علمی و هنری کارآموزان عکاسی و همچنین همکاران گرامی برای آزمودن و کشف استعدادها و نیروهای تازه برای واگذاری شعب آتلیه زویا نیز برگزار میگردند.

البته نتیجه گیری از این دوره نیز همانند ورکشاپها و کلاسهای دیگر آموزشی به استعداد و خلاقیت دانش آموخته و حرفه ای شدن در تمام ظرافتها و نکات حرفه ای عکاسی کودک و ملکه شدن تمام دانسته ها در ذهن، به تمرین و پشتکار وی بستگی مستقیم دارد.

پس از پایان دوره تنها گواهی شرکت در دوره(ورکشاپ تخصصی تکنیکهای عکاسی کودک ونوزاد و آموزشهای مکمل آن ) در سربرگ آتلیه زویا(برند زویا) توسط زویا توکلی به شرکت کنندگان اعتا خواهد شد.

افتخار میکنم که یکی از بنیانگذاران عکاسی مدرن کودک و نوزاد در ایران هستم و توانسته ام علاقه بسیاری از نو آموزان و عکاسان ایرانی را به این شاخه عکاسی جلب نمایم، هر روز نیز شاهد شکوفایی استعداد های جدید در این عرصه بوده ام و با توجه به شرایط امروز جامعه ایران، به آینده ی این حرفه بسیار خوشبین هستم .

زویا توکلی( مدرس دوره و مدیر آتلیه عکس کودک و بارداری زویا)

 

 

برنامه های ورکشاپ ها به شرح زیر است:

ورکشاپ عکاسی کودک

ورکشاپ عکاسی کودک

برای آشنایی بیشتر با مدرس دوره لینک زیر و گالری های عکس کودک ونوزاد  سایت را ملاحظه نمایید.

درباره زویا توکلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *