عکس کودک ۸ تا ۱۲ ماهه

b-8-12-1Slide thumbnail
b-8-12-2Slide thumbnail
b-8-12-3Slide thumbnail
b-8-12-4Slide thumbnail
b-8-12Slide thumbnail
b-8-12-5Slide thumbnail

دکورها و فضاهای مناسب عکاسی از کودک ۸ تا ۱۲ ماهه در آتلیه کودک کدامها هستند؟!

 دکورها و فضاهای مناسب عکاسی از کودک 8 تا 12 ماهه در آتلیه کودک کدامها هستند؟!

      کودک در این سن معمولا دیگر بطور کامل نشستن را فرا گرفته است و میتواند خود را با قدرت کنترل نموده که به اطراف نیافتد پس با اطمینان خاطر از سلامت جسمانی او می توانیم از کودک عکس نشسته بگیریم و دکورهای شلوغ و سطوح سخت را برای عکاسی از وی بکار ببریم. برخی سبدها و جعبه ها نیز مناسب هستند و کودک میتوان بدن خود را صاف و زیبا نگه دارد و فیگورهای زیبایی در این قبیل حجمها بگیرد. اما نمیتوان مانند قبل از کودک  انتظار داشت تا برای عکس در حال سینه خیز و دمر با والدین و عکاس همکاری نماید و باید وقت را غنیمت شمرد و کودک را برای  عکس از فیگور چهاردست و پا آزار نداد.

       انواع لباسهای شاد و حتی دو تکه و بخصوص برای پسرها، شلوار و ساسبند بسیار زیباست و در آتلیه عکس کودک زویا نیز لباسها، هدها و کلاه های زیادی که با لباسهای معمولی بازاری متفاوت هستند وجود دارند که عکاس بر اساس نیاز ، سلیقه مشتری، جسه و دکور عکس والدین را برای انتخاب آنها بر اساس گروه سنی راهنمایی مینماید تا نتیجه خوب از عکاسی کودک حاصل شود.

lineline

line

ab-41

    دکور های موجود در گالری صفحه پیش رو مختص این گروه سنی هستند و والدین میبایست بر اساس اعتماد به تجربه و شناخت عکاس و نظر کارشناسی آتلیه کودک زویا دکور دلخواه خود را از فقط از این گالری انتخاب نمایند تا در پایان زمان عکاسی مجبور نباشند حداقل سفارش خود را فقط برای یک یا دو فضای عکاسی شده هزینه نمایند، عکسهای خوب از آتلیه تحویل بگیرند و سلامت و آرامش کودک دلبندشان نیز در زمان عکاسی حفظ گردد.

lineline

 

99H_5334-----

line

 

عکسهای این گالری به اصطلاح، تک عکس نامیده میشوند و در صورتی که والدین کودک تمایل داشته باشند برای کودک، عکس ترکیبی سفارش دهند میتوانند گالری عکس ترکیبی و آلبوم دیجیتال کودک ۶ ماهه و بزرگتر را نیز ملاحظه نمایند تا از سایزها و سبک کارهای ترکیبی نیز آگاه شوند.

lineline

line

lineline

line

lineline

line

دکورهای کودکان ۸ ماهه تا ۱۲ ماهه(همه دکورها با لباس و اکسسوری):

۱- دکور جنگل با سِت هد و… مخصوص آتلیه….

۲- دکور برفی با شخصیت کارتون عصر یخبندان….

۳- دکور های کریسمس قرمز و کریسمس آبی جدید با ستهای قرمز و آبی آتلیه…

۴- دکور ماهی (آکواریوم) با لباس های آتلیه..

۵- دکور های تولد(قدیمی) و ۳ دکور تولد جدید دخترانه و پسرانه با دامنهای توتو و ستهای لباس مختلف….

۶- دکور فرشته با  چهار لباس صورتی و زرد مختلف….

۷- دکور مزرعه با لباس زنبور،بره ، خرگوش و دامنهای توتو و… آتلیه زویا….

۸- دکور برفی با آدم برفی با ستهای بافتنی آتلیه…

۹- دکورهای سبدی حصیری با هدها، پاپیونها و …

۱۰- دکور سورتمه(بزودی)….

۱۱- فونهای ساده رنگی و سفید با کلی لباس و سِت پوشاک مختلف….

۱۲- دکور جعبه با عروسک با بک قرمز یا نارنجی، کلی هد سر و …

۱۳- دکور جعبه صورتی و سبدهای حصیری با هد سرها و پاپیون های مختلف….

۱۴- دکور شب یلدا(مختص شب یلدا و روزهای نزدیک به آن با لباس)….

۱۵- دکور پاییز با لباس…

۱۶- دکور ولنتاین خرسی…

و ……..و..

همه دکورهای یاد شده لباسهای خاص و متنوع نیز دارند.

نمونه عکسهای دکور نوروز ۹۷ اتلیه عکس زویا

 

 با کلیک بر روی یکی از تصاویر، گالری این صفحه را ملاحظه نمایید.

lineline

line

lineline

line

شرایط کلی آتلیه کودک زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۸ ماهه تا ۱۲ ماهه در سال ۱۳۹۷:line

 •   ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ عکسها را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد. در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد. البته مختار است با انتخاب عکسهای بیشتر و سایزهای بزرگتر بیش از مبلغ حداقل تایین شده نیز سفارش چاپ عکس داشته باشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس آتلیه زویا و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.
 • حداقل سفارش چاپ عکس کودک برای مشتریان در نوبت اول، ۳۵۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای مشتریان در نوبتهای دوم و غیره در آتلیه کودک زویا که عکسهایشان قبلا، آرشیو شده است،تا اطلاع ثانوی ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای عکاسی در باغ نیز ۷۰۰،۰۰۰ تومان + هزینه ورودی باغ در تهران یا کرج میباشد.
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد آتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  line

  همه دکورها لباسهای خاص و  اکسسوری متنوع نیز دارند.

  برخی از نمونه عکسهای دکور نوروزی سال ۹۷ اتلیه زویا

  line

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه عکس زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

ساعتی در آتلیه کودک

آتلیه کودک زویا

درباره عکاس(زویا توکلی)

 

آتلیه بارداری زویا

 

اتلیه نوزاد زویا

 

 

 • اشتراک گذاری :