گالری عکس کودک ۶ تا ۸ ماهه اتلیه کودک زویا

slide-farsi-12Slide thumbnail
slide-6-8Slide thumbnail

فرشته کوچولو در اتلیه کودک زویا

این گالری شامل عکسهای کودکانی می باشد که بین ۶ ماه تا ۸ ماه سن دارند و عکاس اتلیه کودک زویا  آنها را عکاسی نموده است.

انتخاب فضای عکاسی مناسب با توانایی هر کودک در آتلیه عکس زویا اهمیت دارد.

  ما  به تجربه آموخته ایم که گاهی، کودک از حدود ۶ ماهگی به بعد توانایی نشستن را دارد، بدون کمک و تکیه گاه می نشیند و اغلب با وجود هوش زیادش تا حدود ۹ ماهگی نشستن را تجربه نمی نماید از اینرو برای عکاسی کودک ۶ ماهه تا ۸ ماهه که به آتلیه عکس کودک ما آورده می شود با توجه به توانایی های وی، از مِتُدها و امکانات متفاوتی استفاده میکنیم. برای مثال، کودک ۶ ماهه ای که قادر به نشستن بدون کمک نباشد را در حالت نشسته قرار نمیدهیم مگر اینکه از این کودک در آتلیه، در فضای خلوت، بدون دکورهای شلوغ و برروی دشکچه های نرم و بدون خطر عکس نشسته بگیریم. اگر والدین بخواهند از کودکی که احتمال افتادن وی به پهلو و اطراف وجود دارد در حالت نشسته عکاسی شود، اینکار تنها با راهنمایی عکاس کودک شما در فونها و زمینه های ساده و خلوت انجام خواهد شد زیرا قبل از هر چیز سلامت کودک و گرفتن عکس زیبا اولویت اتلیه کودک زویا میباشد.

لباس مناسب عکس کودک در اتلیه

     لباس کودک ۶ ماه به بالا که هنوز قادر به نشستن نیست نیز باید برای عکسهای دمر مانند کودکان کوچکتر، سرهمی و جذب باشد و یا از لباسهای مخصوص اتلیه کودک زویا و مشابه آنها استفاده میشود.

توصیه ما به والدین گرامی کودک

   عجله نکنید و اگر کار و نوع عکاسی آتلیه کودک زویا را می پسندید، مشاوره و روش عکاس کودک را برای عکاسی از توانایی ها و حالات طبیعی فرزندتان بپذیرید تا بهترین نتیجه از عکاسی کودک حاصل شود. در هر صورت، ثبت حالات طبیعی کودک و نوزاد و عکاسی از هر سنی با توجه به توانایی خود کودک زیباست و نتیجه خوب در بر دارد.

هر کودکی خصوصیات خود را دارد..

      یکی در هنگام تولد دندان دارد و دیگری تا ۸ ماهگی دندانی ندارد ،یکی در ۶ ماهگی بخوبی می نشیند و حتی با کمک می ایستد و دیگری نه، یک کودک هست که در هنگام تولد آنقدر مو دارد که می توان آنها را براحتی با کش بست و دیگری تا یک سالگی کم مو ، کودکی ممکن است که در یک سالگی بخوبی جمله بگوید اما کودکی هم هست که تا ۳ سالگی کلمه ای را فرا نمیگیرد. کسی حق ندارد شما یا فرزندتان را سرزنش کند و این قابلیتها ربط مطلقی به هوش یا قدرتهای بدنی کودک و نوزاد شما ندارند، پس عجله نکنید و  اگر می خواهید عکس هنری زیبا و خاطره انگیز از سنین مختلف فرزندتان داشته باشید با توجه به شرایط جسمی وی، نظر کارشناسی اتلیه کودک زویا را بپذیرید.

بهترین سن برای عکس از حالت سینه خیز و چهار دست و پا

     اگر کودک توانایی چهار دست و پا رفتن را بخوبی بیاموزد و سرعت بگیرد، گرفتن عکس در این حالت از وی بسیار دشوار می شود پس در صورتی که می خواهید از فیگور چهار دست و پای کودکتان با حفظ آرامش وی عکس داشته باشید، پیش از اینکه سرعت پیدا کند کودک را برای عکاسی به آتلیه بیاورید تا عکسهای زیبا داشته باشد. در واقع از فیگور چهار دست و پای کودکی در اتلیه عکس گرفته خواهد شد که  به تازگی این توانایی را بدست آورده باشد و اغلب اوقات، ۶ تا ۸ ماهگی مناسبترین سن برای گرفتن عکس از این فیگور کودک میباشد.

همه دکورهای یاد شده لباسهای خاص و متنوع نیز دارند.

نمونه عکسهای دکور نوروز (هفتسین ۹۷) اتلیه عکس زویا

line

 با کلیک بر روی یکی از تصاویر کوچک، عکسهای کودک را به صورت کامل و بزرگتر مشاهده نمایید.

lineline

line

line

lineline

line

شرایط کلی اتلیه کودک زویا(فتوزویا) برای عکاسی کودک ۶ تا ۸ ماهه در سال ۱۳۹۷:

  • ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای چاپی وی از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد .در نهایت هر مشتری مبلغی جدایی از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد.
  • حداقل سفارش عکس کودک برای مشتریان جدید ما از ابتدای اردیبهشت ۱۳۹۷، ۳۵۰،۰۰۰ تومان میباشد.
  • حداقل سفارش برای مشتریان قدیم که عکس کودک یا بارداری آنها از پیش، در آتلیه آرشیو شده است ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
  • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.
  • برای عکاسی کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
  • از آنجا که اتلیه کودک زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر از دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود اتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از نرم افزار کامپیوتری استفاده میشود.
  •  آتلیه کودک زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک دارد که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی، مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه عکس کودک زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
  • همه عکسها نزد اتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در اتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه و لوازم مورد نیاز پیجهای (لینکهای) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

ساعتی در آتلیه کودک

چرا آتلیه عکس زویا؟

درباره عکاس(زویا توکلی)

عکاسی بارداری در آتلیه زویا

اتلیه نوزاد زویا

  • اشتراک گذاری :