گالری عکس کودک ۳ تا ۶ ماهه آتلیه کودک زویا

اگر عکس خواب از کودک خود نداشته باشم آیا میتوانم باز هم در این سن از خواب وی عکس آتلیه داشته باشم؟ چه نوع فضاها و لباسهایی مناسب عکاسی از کودک ۳ تا ۶ ماه می باشد؟!

 

گلشید مهمان آتلیه کودک زویا

      عکاسی از کودک ۳ تا ۶ ماهه از دیدگاه آتلیه زویا با گروههای دیگر کاملا متفاوت است و این تفاوتها را زویا در فیگورها، تواناییها، هشیاری، میزان تحرک، واکنشها، داشتن خواب بسیار سبک نسبت به سه ماه اول تولد و آخر از همه در سایز و جسه کودک با تجربه و ممارست بسیار یافته است.

     اگر در آتلیه بخواب روند، عکاس صبر میکند تا کودک از خواب بیدار شود و مجدد برای گرفتن عکسهای بیداری وی به کار خود ادامه دهد مگر اینکه کودک زمانی در آتلیه بخواب رود که حداقل کار سه فضای عکاسی از وی تمام شده باشد و یا پس از اتمام عکاسی از همه فضاها بخوابد تا بتوان در حال خواب به وی فیگور زیبا داد و برای  عکاسی از خواب او تلاش نمود در غیر اینصورت کودک بد خواب خواهد شد و عکاسی نتیجه ی خوبی در بر نخواهد داشت.

     عکاس از زمینه ها و لوکیشنهای نرم و دشکچه های مخصوص و فونهای پارچه ای در بافتها و رنگهای مختلف در کنار لباسها، هدها و کلاهای مخصوص عکس کودک با حفظ اصول زیبایی شناسی، مبانی هنرهای تجسمی و هارمونی در طرح و رنگ برای عکاسی کودک بهره میگیرد و البته حفظ امنیت و سلامت کودک و گرفتن نتیجه و عکسهای خوب اولویت اول عکاس است. با صبر و حوصله زیاد عکاس و صبر و همکاری والدین در زمان عکاسی به طور حتم عکسهای زیبایی از کودک عکاسی خواهد شد.

99H_0047-2

     عکاسی برای ایجاد عکسهای ترکیبی از اعضای بدن کودک و نوزاد نیز فقط تا قبل از ۵ ماهگی امکان پذیر است.

عکس ترکیبی و آلبوم دیجیتال کودک تا ۵ ماهگی

عکس کودک و والدین

linelinelineعکس کودک و والدین

    برای عکس کودک و والدین لباسهای روشن و یک نواخت بخصوص اسپرت، تک رنگ و جذب بدن بسیار مناسب است. در این سن در کل از لباس دوتکه مانند بلوز و دامن، بلوز و شلوار یا پیراهن برای عکاسی کودک بهره گرفته نمیشود مگر اینه لباس کاملا جدب بدن، ساده و روشن و ترجیحا بدون آستین و پاچه و زیر دکمه دار باشد.اگر برای عکس خانوادگی، لباسهای همه از نظر انتخاب فصل، نوع و رنگ باهم هماهنگ باشند عکسها بسیار زیبا خواهند شد.البته تعدادکمی لباس مادر و کودک نیز در آتلیه موجود است.


 با کلیک بر روی یکی از تصاویر، گالری این صفحه را ملاحظه نمایید.

lineline

line

 

line

 

line

شرایط کلی آتلیه کودک زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۳ تا ۶ ماهه در سال ۱۳۹۶:line

 

 •   ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد .در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد.
 • حداقل سفارش عکس کودک برای مشتریان جدید، از آغاز اردیبهشت ۱۳۹۶، ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد,ولی تا ۲۰ مرداد میتوانند در جشنواره شرکت نمایند و حداقل ۲۰۰،۰۰۰ تومان سفارش عکس داشته باشند.
 • حداقل سفارش برای مشتریان قدیم آتلیه عکس زویا که عکسهایشان قبلا، در آتلیه زویا آرشیو شده است ۲۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای عکاسی در باغ نیز ۵۰۰،۰۰۰ تومان + هزینه ورودی باغ در تهران یا کرج میباشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد آتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  line

  همه دکورها لباسهای خاص و  اکسسوری متنوع نیز دارند.

  نمونه عکسهای دکور نوروز اتلیه عکس زویا

  line

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه عکس زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

 

ساعتی در آتلیه کودک

 

چرا آتلیه عکس زویا؟

 

درباره عکاس(زویا توکلی)

 

عکس بارداری در آتلیه زویا

 

اتلیه نوزاد زویا

 

 • اشتراک گذاری :