گالری عکس کودک ۳ تا ۶ ماهه آتلیه کودک زویا

اگر  در زمان طلایی عکاسی نوزاد، عکس خواب از کودک خود نداشته باشم، آیا میتوانم در سنین ۳ تا ۶ ماهگی کودک از خواب وی عکس آتلیه ی زیبا داشته باشم؟ چه نوع فضاها و لباسهایی از نظر شما، مناسب عکاسی از کودک ۳ تا ۶ ماه می باشد؟!

 

عکس کودک سه ماهه( گلشید کوچولو)

      عکاسی از کودک ۳ تا ۶ ماهه از دیدگاه کارشناسان آتلیه زویا با گروههای دیگر از جهاتی، متفاوت است و این تفاوتها را زویا در فیگورها، تواناییها، هشیاری، میزان تحرک، واکنشها، داشتن خواب بسیار سبک نسبت به روزهای طلایی و ابتدای تولد نوزاد( ۵ تا ۱۲ روزگی) و آخر از همه در سایز و جسه کودک با تجربه و ممارست بسیار یافته است.

    کودکان ۳ ماهه وبزرگتر، اگر در آتلیه نیز بخواب روند، عکاس صبر میکند تا کودک از خواب بیدار شود و مجدد برای گرفتن عکسهای بیداری وی به کار خود ادامه دهد مگر اینکه کودک زمانی در آتلیه بخواب رود که حداقل کار سه فضای عکاسی از وی تمام شده باشد و یا پس از اتمام عکاسی از همه فضاها بخوابد تا بتوان در حال خواب به وی فیگور زیبا داد و برای  عکاسی از خواب او تلاش نمود و در غیر اینصورت کودک بد خواب و بی تحمل خواهد شد، عکاسی نتیجه ی خوبی در بر نخواهد داشت و والدین شانس داشتن عکسهای متنوع وی در زمان در نظر گرفته شده برای عکاسی را از دست خواهند داد. بنابراین اولویت با گرفتن و تمرکز صددرصد بر روی عکسهای بیداری وی است.

     عکاس آتلیه زویا، با توجه به تجربه و مهارتی که در این زمینه بدست آورده است، از زمینه ها و لوکیشنهای نرم و دشکچه های مخصوص و فونهای پارچه ای در بافتها و رنگهای مختلف در کنار لباسها، هدها و کلاهای مخصوص عکس کودک با حفظ اصول زیبایی شناسی، مبانی هنرهای تجسمی و هارمونی در طرح و رنگ برای عکاسی کودک بهره میگیرد و البته حفظ امنیت و سلامت کودک و گرفتن نتیجه مطلوب و داشتن عکسهای خوب و بی نقص برای عکاس بسیار مهم است. با صبر و حوصله زیاد عکاس و صبر و همکاری والدین در زمان عکاسی با عکاس کودک و اطمینان کامل به تجربه و مهارت وی، به طور حتم عکسهای زیبایی از کودک عکاسی خواهد شد.آتلیه زویا برای این گروه سنی نیز مانند گروههای دیگر سنی، لباس، کلاه، انواع هد و اکسسوری خاص دارد که اکثر آنها در عکسها ملاحظه مینمایید و همراه داشتن لباس و اکسسوری را نیز برای عکاسی از این گروه سنی توسط والدین توصیه نمینماید. برای گرفتن نتیجه بهتر در مورد لباس و امکانات ویژه ی آتلیه کودک زویا با کارشناسان آتلیه زویا پیش از عکاسی، مشورت نمایید.

عکس کودک شیر

     عکاسی برای ایجاد عکسهای ترکیبی از اعضای بدن کودک و نوزاد نیز، اصولا فقط تا قبل از ۵ ماهگی امکان پذیر است.

عکس ترکیبی و آلبوم دیجیتال کودک تا ۵ ماهگی

عکس کودک و والدین

linelinelineعکس کودک و والدین

    برای عکس کودک و والدین لباسهای روشن و یک نواخت بخصوص اسپرت، تک رنگ و جذب بدن بسیار مناسب است. در این سن در کل از لباس دوتکه مانند بلوز و دامن، بلوز و شلوار یا پیراهن برای عکاسی کودک بهره گرفته نمیشود مگر اینه لباس کاملا جدب بدن، ساده و روشن و ترجیحا بدون آستین و پاچه و زیر دکمه دار باشد.اگر برای عکس خانوادگی، لباسهای همه از نظر انتخاب فصل، نوع و رنگ باهم هماهنگ باشند عکسها بسیار زیبا خواهند شد.البته تعدادکمی لباس مادر و کودک نیز در آتلیه موجود است.


 با کلیک بر روی یکی از تصاویر، گالری این صفحه را ملاحظه نمایید.

lineline

line

 

line

 

line

شرایط کلی آتلیه کودک زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۳ تا ۶ ماهه در سال ۱۳۹۷:line

 

 •   ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ عکسها را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد. در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد. البته مختار است با انتخاب عکسهای بیشتر و سایزهای بزرگتر بیش از مبلغ حداقل تایین شده نیز سفارش چاپ عکس داشته باشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس آتلیه زویا و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.
 • حداقل سفارش چاپ عکس کودک برای مشتریان در نوبت اول، ۳۵۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای مشتریان در نوبتهای دوم و غیره در آتلیه عکس زویا که عکسهایشان قبلا، در آتلیه زویا آرشیو شده است ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای عکاسی در باغ نیز ۷۰۰،۰۰۰ تومان + هزینه ورودی باغ در تهران یا کرج میباشد.
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد آتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  line

  همه دکورها لباسهای خاص و  اکسسوری متنوع نیز دارند.

  نمونه عکسهای دکور نوروز اتلیه عکس زویا

  line

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه عکس زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

 

ساعتی در آتلیه کودک

 

آتلیه کودک زویا

 

درباره عکاس(زویا توکلی)

 

آتلیه عکس بارداری زویا

 

اتلیه نوزاد زویا

 

 • اشتراک گذاری :