عکس نوزاد ۲۵ تا ۱۰۰ روزه

اگر کودک من مرز ۲۵ روزگی را رد نموده باشد آیا نمی توان از وی عکس گرفت؟ آیا فتوزویا از خواب نوزادان در این سن عکس نمیگیرد؟!

     اگر خانواده ها مایل باشند از این سن عکاسی داریم ولی به هیچ وجه در مورد داشتن عکس خواب نوزاد قولی نمیدهیم و کاملا به شانس بستگی دارد. امکان داشتن عکسهای خواب و شانس بیشتر در این مورد، مختص نوزادان کوچکتر از ۲۵ روز است.

اگر نوزاد بیش از ۲۵ روز سن داشته باشد، چون خواب وی سبک شده است، امکان گرفتن عکس خواب از وی بسیار بسیار برای عکاس متخصص نوزاد کم شده است و این مسئله مختص عکاسی زویا نیست بلکه یک امر تجربه شده بین المللی است. زیبایی عکس نوزاد تازه متولد شده نیز در عکس های خواب وی میباشد. ما از این گروه سنی( ۲۵ روزه تا ۱۰۰ روزه) عکاسی مینماییم ولی هیچ قولی از بابت موفقیت در گرفتن عکسهای نوزاد به زیبایی عکس نوزادان کوچکتر، به خانواده ها نمیدهیم چون به شانس و روحیه هر نوزاد و همکاری وی بستگی دارد. کودک در این زمان دیگر انعطاف روزهای پیشین را ندارد و عضلات خود را منقبض میکند، همچنین بیماری های گوارشی باعث میشوند تا نوزاد خماری و آرامش روزهای نخستین را نداشته باشد.

line

line

line  G-76

line

G-85  line

line

jjj-85

پس اگر میخواهید شانستان را امتحان نمایید و از این سن نوزاد عکس داشته باشید میبایست با اطمینان به عکاس خود برای انتخاب فضای مناسب عکاسی از نوزاد دلبندتان و بر اساس تجربه عکاس و اعتماد به وی برای انتخاب فضا وحالت مناسب عکس، شانس خود را آزمایش کنید یعنی انتخاب فضای عکاسی برای این سن به خاطر شرایط خاص کودک، فقط در اختیار عکاس است و از هم اکنون آماده باشید که بیشتر عکسهای وی در زمان بیداری ، در فضاهای ساده و کادرهای بسته خواهد بود، شبیه عکسهایی که در این صفحه مشاهده مینمایید….ما به عمد بر خلاف گروههای سنی دیگر در این صفحه نمونه زیادی از عکسهای این گروه سنی قرار نمیدهیم و اگر نوزاد شما بزرگتر از ۲۵ روز باشد به طور اکید پیشنهاد میکنیم تا حدود سن ۳.۵ ماهگی وی صبر کنید تا کمی برای بالا نگه داشتن سر و گردن قدرت پیدا کند و بتوانیم از وی در بیداری ، عکس در حالت دمر نیز بگیریم.

line

line

 

 

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه عکس نوزاد زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

 

ساعتی در آتلیه کودک

 

آتلیه کودک زویا

 

درباره عکاس(زویا توکلی)

 

  • اشتراک گذاری :