عکس کودک ۲ تا ۵ ساله

چرا عکاسی از کودک ۲ ساله کمی مشکلتر از کودکان کوچکتر است و آیا برای کودک بزرگتر آسانتر میشود؟ دکورها و روشهای عکاسی آتلیه عکس کودک زویا برای عکاسی از این گروه سنی..؟!!

    کودک شما مرز ۲ سالگی را که رد نماید عکاسی از وی در فضاهای بیشتری  و با سختی کمتر در آتلیه انجام خواهدشد و البته والدین باید زمانی را با اتلیه هماهنگ نمایند که کودک سرحال باشد و خسته نباشد تا همکاری لازم را با عکاس داشته باشد و خسته نشود.

    ما به کودک تا جایی که مجبور نباشیم پز نمیدهیم و به حالت امری نمیگویم بخند و … بلکه با بازی های کلامی خاص و سرگرم کردن کودک و راهنمایی والدین، کودک را به همکاری دعوت مینماییم.

     چند نوع لباس مخصوص عکس دخترانه و پسرانه برای این گروه 99H_6930-3سنی کودک تدارک دیده شده که با توجه به گروه سنی ، دکور ، سایز و با راهنمایی و مشاوره آتلیه مورد استفاده قرار میگیرد تا نتیجه خوب حاصل شود. اگر والدین با عکاس همکاری داشته باشند و پیش از ورود به آتلیه شرایط لازم برای حفظ آرامش و انرژی کودک فراهم نمایند به طور قطع میتوانند عکسهای زیبایی از کودک خود داشته باشند. اکثر لباسهای خاصی که در عکسها مشاهده میشود مانند سرخپوست و لباسهای گُلدار و …به آتلیه تعلق دارند.

IMG_20170604_142357_744

یکی از دکورهای تولد کودک…

دکور عکس هفتسین کودک، بارداری و خانوادگی آتلیه برای سنین مختلف لباس و اکسسوری نیز دارد.... اینجا...

دکور عکس هفتسین کودک، بارداری و خانوادگی آتلیه با چیدمانهای متنوع ، برای سنین مختلف لباس و اکسسوری نیز دارد….نمونه های بیشتر، اینجا در سایت… و جدیدتر در اینستاگرام ما

line

     فقط فونها و دکورهای این گالری میتوانند برای کودک در این گروه سنی مورد استفاده قرار بگیرند و در مورد دکورهای جدید نیز با کارشناسان آتلیه مشورت نمایید.

line

line

دکورهای کودکان ۲  تا ۵ ساله (همه دکورها با لباسهای خاص و ویژه هستند):

۱- دکور جنگل….

۲- دکور برفی با آدم برفی…

۳- دکور کریسمس قرمز(دکور فعلی) و کریسمس آبی و فیروزه ای(جدید)

۴- دکور ماهی (آکواریوم)…

۵- دکور تولد(قدیمی) و دکور تولد جدید…

۶- دکور فرشته…..

۷- دکور کلبه چوبی پاییزی و هالووین(جدید)…

۸- دکور سنتی….

۹- دکور هفت سین نوروز (از یک ماه به نوروز)…

۱۰- دکور سورتمه(بزودی)…

۱۱- فونهای ساده رنگی و سفید….

۱۲-دکور شب یلدا…..

۱۳-و غیره…………………………………………

همه دکورهای یاد شده لباسهای خاص و متنوع نیز دارند.

نمونه عکسهای دکور نوروز اتلیه عکس زویا

 با کلیک بر روی یکی از تصاویر، گالری این صفحه را ملاحظه نمایید.

lineline

line

line

line

line

line

line

شرایط کلی آتلیه کودک زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۲ ساله تا ۵ ساله در سال ۱۳۹۷:line

 •   ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ عکسها را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد. در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد. البته مختار است با انتخاب عکسهای بیشتر و سایزهای بزرگتر بیش از مبلغ حداقل تایین شده نیز سفارش چاپ عکس داشته باشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس آتلیه زویا و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.
 • حداقل سفارش چاپ عکس کودک برای مشتریان در نوبت اول، ۳۵۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای مشتریان در نوبتهای دوم و غیره در آتلیه کودک زویا که عکسهایشان قبلا، آرشیو شده است،تا اطلاع ثانوی ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای عکاسی در باغ نیز ۷۰۰،۰۰۰ تومان + هزینه ورودی باغ در تهران یا کرج میباشد.
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد آتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  line

  همه دکورها لباسهای خاص و  اکسسوری متنوع نیز دارند.

  برخی از نمونه عکسهای نوروز سال ۹۷ اتلیه عکس کودک و بارداری زویا

  line

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه عکس زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

ساعتی در آتلیه کودک

آتلیه کودک زویا

درباره عکاس(زویا توکلی)

 

 • اشتراک گذاری :