عکس کودک ۲ تا ۵ ساله

چرا عکاسی از کودک ۲ ساله کمی مشکلتر از کودکان کوچکتر است و آیا برای کودک بزرگتر آسانتر میشود؟ دکورها و روشهای عکاسی آتلیه عکس کودک زویا برای عکاسی از این گروه سنی..؟!!

    کودک شما مرز ۲ سالگی را که رد نماید عکاسی از وی در فضاهای بیشتری  و با سختی کمتر در آتلیه انجام خواهدشد و البته والدین باید زمانی را با اتلیه هماهنگ نمایند که کودک سرحال باشد و خسته نباشد تا همکاری لازم را با عکاس داشته باشد و خسته نشود.

    ما به کودک تا جایی که مجبور نباشیم پز نمیدهیم و به حالت امری نمیگویم بخند و … بلکه با بازی های کلامی خاص و سرگرم کردن کودک و راهنمایی والدین، کودک را به همکاری دعوت مینماییم.

     چند نوع لباس مخصوص عکس دخترانه و پسرانه برای این گروه 99H_6930-3سنی کودک تدارک دیده شده که با توجه به گروه سنی ، دکور ، سایز و با راهنمایی و مشاوره آتلیه مورد استفاده قرار میگیرد تا نتیجه خوب حاصل شود. اگر والدین با عکاس همکاری داشته باشند و پیش از ورود به آتلیه شرایط لازم برای حفظ آرامش و انرژی کودک فراهم نمایند به طور قطع میتوانند عکسهای زیبایی از کودک خود داشته باشند. اکثر لباسهای خاصی که در عکسها مشاهده میشود مانند سرخپوست و لباسهای گُلدار و …به آتلیه تعلق دارند.

IMG_20170604_142357_744

یکی از دکورهای تولد کودک…

دکور عکس هفتسین کودک، بارداری و خانوادگی آتلیه برای سنین مختلف لباس و اکسسوری نیز دارد.... اینجا...

دکور عکس هفتسین کودک، بارداری و خانوادگی آتلیه با چیدمانهای متنوع ، برای سنین مختلف لباس و اکسسوری نیز دارد….نمونه های بیشتر، اینجا در سایت… و جدیدتر در اینستاگرام ما

line

     فقط فونها و دکورهای این گالری میتوانند برای کودک در این گروه سنی مورد استفاده قرار بگیرند و در مورد دکورهای جدید نیز با کارشناسان آتلیه مشورت نمایید.

line

line

دکورهای کودکان ۲  تا ۵ ساله:

۱- دکور جنگل

۲- دکور برفی با آدم برفی

۳- دکور کریسمس قرمز(دکور فعلی) و کریسمس آبی و فیروزه ای(جدید)

۴- دکور ماهی (آکواریوم)

۵- دکور تولد(قدیمی) و دکور تولد جدید

۶- دکور فرشته

۷- دکور کلبه چوبی پاییزی و هالووین(جدید)

۸- دکور سنتی

۹- دکور هفت سین نوروز (از یک ماه به نوروز)

۱۰- دکور سورتمه(بزودی)

۱۱- فونهای ساده رنگی و سفید

۱۲-دکور شب یلدا

همه دکورهای یاد شده لباسهای خاص و متنوع نیز دارند.

نمونه عکسهای دکور نوروز اتلیه عکس زویا

 با کلیک بر روی یکی از تصاویر، گالری این صفحه را ملاحظه نمایید.

lineline

line

line

line

line

line

 

شرایط کلی آتلیه زویا(فتوزویا) برای عکاسی از کودک ۲ ساله تا ۵ ساله در سال ۱۳۹۵:

 

 •  ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ را به گونه ای مشخص نماید که مجموع مبلغ سفارش عکسهای سایزهای مختلف وی برای چاپ از مبلغ تایین شده اولیه در قرارداد که در پایین نیز ذکر شده است، کمتر نباشد .در نهایت هر مشتری مبلغی جدای از هزینه عکسهای چاپی، برای دکورها و لباسها پرداخت نمینماید و ممکن است حداقل سفارش عکس چاپی خویش را با یک عکس بزرگ کامل نماید یا تعدادی عکس کوچک سفارش دهد.
 • حداقل سفارش عکس، در اتلیه زویا برای مشتریان جدید از اول اردیبهشت ۱۳۹۶، ۳۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • حداقل سفارش برای مشتریان قدیم که عکس آنها از پیش، آرشیو شده است،۲۰۰،۰۰۰ تومان میباشد.
 • برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری خواهشمندیم حداقل از ۳ روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید .
 • مشتری پس از انتخاب عکسهای گرفته شده توسط عکاس سایز وتعداد عکسهای خود را به گونه ای تعیین مینماید که مبلغ کل سفارش وی از مقدار تعیین شده  پیش از عکاسی کمتر نباشد و البته مختار است تا چند برابر مبلغ اولیه تایین شده نیز سفارش چاپ داشته باشد.
 • برای عکاسی از کودک در این سن بین ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و تعداد فونهای عکاسی به همکاری و شرایط  کودک در زمان قید شده بستگی دارد. معمولا کودک برای عکاسی از ۲ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد.
 • از آنجا که آتلیه عکس زویا اعتقادی به استفاده از بکگرانداها و فونهای بازاری و کامپیوتری ندارد و به همین خاطر در لوکیشنها و دکورهای طراحی و ساخته شده توسط خود آتلیه برای عکاسی استفاده مینماید و فقط برای روتوش بدن و صورت، لکه گیری و تنظیم رنگ و نور عکس پیش از چاپ از کامپیوتر استفاده مینماید.
 • پرسنل آتلیه زویا، تعداد زیادی لباس دخترانه و پسرانه مخصوص عکس، هد سرهای خاص، گل سرهای زیبا، کلاه، پاپیون پسرانه و تزئینات مختلف برای عکاسی گروههای سنی مختلف کودک طراحی و تدارک نموده است که با راهنمایی عکاس و متناسب با هر فضای عکاسی مورد استفاده قرار میگیرند و استفاده از آنها برای مشتریان در آتلیه زویا هزینه ای ندارد و رایگان میباشد.
 • همه عکسها نزد اتلیه آرشیو خواهد شد، انتخاب عکس پس از عکاسی فقط در آتلیه امکانپذیر است و تنها فایل غیر قابل چاپ واتر مارک خورده از عکسهای سفارش چاپ شده در روز تحویل چاپ عکس با هزینه اندک تقدیم خواهد شد.

  lineline

  line

  line

  line

   

  line

دکورهای کودکان ۲ ساله تا ۵ ساله:

۱- دکور جنگل

۲- دکور برفی با آدم برفی با کلاه و شالهای بافتنی آتلیه

۳- دکور کریسمس قرمز و کریسمس آبی با لباس و کلاه با بک آبی و قرمز و مشکی

۴- دکور ماهی (آکواریوم) با لباس

۵- دکور تولد جدید با ماکت کیک جدید با لباس دخترانه(برای پسرها با لباس خودشان)

۶- دکور فرشته زرد و دکور فرشته صورتی با لباس برای هر دو فضا(دخترانه)

۷- دکور کلبه چوبی پاییز زیبا با کلاه و لباس هالوین

۸- دکور سنتی با لباس کردی و دکور سنتی با لباس شمالی(دخترانه)

۹- دکور هفت سین نوروز( از یک و نیم ماه مانده به نوروز)

۱۰- دکور سورتمه(بزودی)

۱۱- فونهای ساده رنگی و سفید با کلی لباس،دامن توتو،کلاه و..، مانند سرخپوستی

۱۲-دکور شب یلدا

گالری عکس ترکیبی  و آلبوم دیجیتال کودک را نیز که برای این گروه سنی نیز مناسب است را میتوانید ملاحظه نمایید.

 

lineline

line

برای آشنایی کاملتر با نحوه کار اتلیه زویا و لوازم مورد نیاز دو پیج (لینک) زیر را ملاحظه و مطالعه بفرمایید:

 

ساعتی در آتلیه کودک

 

چرا آتلیه عکس زویا؟

 

درباره عکاس(زویا توکلی)

 

 • اشتراک گذاری :