یک مهمان قدیمی در آتلیه کودک زویا

a-38       محمدامین، پسر کوچولوی خوب مامان و بابا در آبان ماه ۱۳۹۵ برای دومین بار مهمان آتلیه کودک زویا شد. محمد امین حدود ۴ سال سن دارد و حدود ۳.۵ سال پیش نیز در ۶ ماهگی به همراه پدر و مادر مهربانش، مهمان آتلیه کودک زویا بوده است اما اینبار او به همراه خواهر کوچولویش، فاطمه جان، مهمان آتلیه بود. به گفته مادر محمد امین، وی در در ۶ ماهگی عادت داشته که سرش را در حالت دمر بر روی دستش تکیه می داده و این فیگور را دوست داشته است و خانم توکلی موفق شده بود که در آن زمان، عکس زیبای روبرو را از این فیگور وی عکاسی نماید.

       زمانی که محمدامین، فاطمه جان و والدینشان برای دومین بار در آبان ۱۳۹۵ وارد اتلیه کودک زویا شدند، فاطمه بسیار خواب آلوده به نظر میرسید و بی تابی میکرد. پیش از اینکه عکاسی شروع شود به ناچار تصمیم بر آن شد تا فاطمه چند دقیقه ای در آتلیه کودک زویا بخوابد تا سرحال شود و پس از اینکه فاطمه از خواب بیدار شود، عکاسی از فاطمه آغاز گردد. فاطمه حدود نیم ساعت در آتلیه کودک زویا خوابید و ما نیز بنابر مصلحت تلاش نکردیم تا از وی عکس خواب بگیریم چون خواب کودک در سن فاطمه که ۶ ماهه است بسیار سبک است و احتمال بد خواب شدن وی در زمان فیگور دادن برای عکس خواب وی وجود دارد. فاطمه را پس از اینکه از حالات چهره و واکنشهایش تشخیص دادیم که استراحتش در آتلیه کودک به اندازه کافی بوده است، کم کمک از خواب بیدار نمودیم و موفق شدیم در دو فضای متفاوت از وی چند عکس بیداری زیبا بگیریم.

ab-74

ab-75

        فاطمه دوباره پس از عکاسی دو فضا در زمانی که میخواستیم با برادرش از وی عکس بگیریم، خواب آلوده شد و در آغوش برادرش، به کمک عکاس و والدینش، به سختی و فقط برای چند لحظه بخواب رفت و یک عکس زیبا در یک زمینه آبی که توسط عکاس، هارمونی زیبایی با لباسهای آبی فاطمه و محمدامین در آن ایجاد شده است ،گرفته شد. عکسهایی که مشاهده مینمایید برخی از عکسهایی هستند که از محمدامین و خواهرش، فاطمه در آتلیه کودک زویا عکاسی شده اند.عکسها هنوز روتوش بدن و صورت ندارند.

ab-73

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *