عکاسی نوزاد و بارداری آتلیه کودک زویا در تابستان ۹۶

آغاز عکاسی برای جشنواره عکس نوزاد و عکس بارداری پاییز و زمستان ۱۳۹۶

بهترین سن برای عکاسی نوزاد در خواب و حتی بیداری تا زمانی است که بدن نوزاد هنوز به شکل جنینی اش قابل انعطاف باشد و عضلاتش را نیز منقبض نکند یعنی بین از ۱۲ روزگی و در این زمان است که عکاس میتواند بخوبی به نوزاد فرم دهد و عکسهای فوق العاده زیبا و ارزشمندی از وی بگیرد………

نوزادان برخلاف تصور عموم بسیار قوی هستند…………..

بعد از ۱۲ روز شانس داشتن عکسهای زمان خواب نوزاد کم میشود و بهتر است که عکاسی از وی به بعد از سه ماهگی موکول گردد...


شرایط شرکت در این برنامه عکاسی(جشنواره عکس نوزاد و بارداری پاییزه و زمستانه)?

 • والدینی که مشتری عکس بارداری آتلیه زویا باشند و در حالی که نوزادشان بین پنج تا دوازده روز سن داشته باشد، برای عکاسی از وی اقدام نمایند، میتوانند در این برنامه شرکت نمایند.
 • امکان عکسبرداری از نوزاد در منزل (در روزهای شنبه) نیز با شرایط تایین شده از طرف آتلیه وجود دارد…چون برای عکاسی از نوزاد، فضای بسیار بزرگ نیاز نیست، در صورتی که والدین مایل باشند در منزل باشرایط خاص، عکاسی خواهد شد.
 • والدین عزیز و مادران باردار حتما باید زمان عکاسی را با آتلیه حداقل از ۵ روز پیشتر هماهنگ کنند و رزرو نمایند و بهتر است برای عکس نوزاد خود، پیش از تولد نوزاد دلبندخویش، وقت عکاسی را رزرو کامل نمایند.
 • امکان عکاسی در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز وجود دارد.


  مهلت شرکت در برنامه?

 •  از ۲۵ آبان تا پانزدهم اسفند نود و شش برای عکاسی بارداری و نوزاد و شرکت در برنامه عکاسی تایین شده، فرصت هست.


هدایای ویژه?

 • یک عکس از نوزاد در سایز ۲۰×۳۰ بر روی شاسی برای همه شرکت کنندگان نوزاد کوچکتر از دوازده روز
 • دو عکس ۴۰×۶۰ بر روی شاسی برای دو نوزاد که در زمان عکاسی از همه کوچکتر باشند و بر اساس زمان دقیق تولد نوزاد بر اساس روز و ساعت تولددیگر مزایا?

 • کسانی که در این برنامه شرکت نمایند، میتوانند آلبوم خاص کودک و نوزاد آتلیه زویا را نیز با جلد صحافی شده از عکس نوزاد خود خریداری نمایند و عکسهای نوزاد خود را در چهار سایز مختلف در آن قرار دهند.
  امکان تماشای نمونه عکسهای بارداری در سایت و اینستاگرام به دلایل قانونی وجود ندارد و فقط بصورت حضوری در آتلیه امکانپذیر است…

  لطفا برای اطلاعات بیشتر فقط با ۰۹۱۲۴۳۹۹۲۷۷ تماس بگیرید.

  نمونه های عکس نوزاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *