جشنواره جدید اتلیه کودک زویا و هدایای ….

جشنواره عکس جدید آتلیه کودک زویا از ۲۶ دی تا ۲۶ اسفند با حدود شش میلیون تومان جایزه

اگر دوست دارید عکسهای زیبا و آلبومی نفیس داشته باشید که بی نظیر و استثنایی باشند، میتوانید شانس خود را با شرکت در برنامه عکاسی جدید آتلیه عکس زویا امتحان نمایید.

جشنواره جدید آتلیه زویا از ۲۶ دیماه آغاز شده و تا ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۶ ادامه دارد. تمام مشتریانی که در این محدوده زمانی در آتلیه زویا سفارش عکس داشته باشند میتوانند، در این جشنواره عکس شرکت نمایند. زمان قرعه کشی آنلاین در اینستا گرام آتلیه اعلام خواهد شد.

همه مشتریان آتلیه زویا که در محدوده زمانی اعلام شده، سفارش عکس کودک، عکس نوزاد،عکس نوجوان، عکس بارداری و خانوادگی با کودک در آتلیه زویا داشته باشند در این جشنواره شرکت داده میشوند.

امکان استفاده از عکسهای آرشیو قدیمی و جدید( هر دو مورد) آتلیه زویا برای مشتری قدیمی اتلیه که در این زمان، در این برنامه شرکت نماید و برنده آلبوم دیجیتال باشد نیز در طراحی آلبوم وجود دارد.

 

حتما با تایین وقت قبلی، حداقل از ۳ تا ۶ روز پیش از عکاسی و اولویت رزرو با کسانی است که زودتر وقت خود را رزرو نمایند.

جوایز  :سه عدد آلبوم دیجیتال کودک، بارداری یا نوجوان با طراحی خاص اتلیه کودک و بارداری زویا ، ۱۰ برگی در سایز  ۳۰×۶۰

مجموعا به ۳ برنده به ارزش حدود میلیون تومان

نمونه های آلبوم دیجیتال کودک و آلبومهای عکس را میتوانید در دو گالری عکس زیر مجموعه منوی گالری مشاهده نمایید و به خاطر قوانین، تماشای عکسهای بارداری و عکس بزرگسالان خانم، فقطبا هماهنگی قبلی در آتلیه برای خانم ها امکانپذیر است.

از آنجا که زمان قرعه کشی لایو در اینستاگرام اطلاع رسانی و انجام خواهد شد،لطفاً اینستاگرام آتلیه زویا را فالو نمایید تا از جدید ترین خبرها و لباسها مطلع شوید.آیکون لینک اینستاگرام اتلیه عکس زویا  با نمونه عکسهای کودک و نوزاد در پایین سایت و به رنگ آبی نیز قرار دارد.

همه دکورها لباسهای خاص و اکسسوری متنوع نیز دارند.

نمونه عکسهای دکور نوروز ( دکور هفتسین ۹۷) اتلیه عکس زویا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *