آتلیه کودک زویا

     پرسنل آتلیه عکس زویا پیش از نگاه تجاری به عکاسی، همیشه اصول هنری را در همه زمینه های عکاسی پرتره از قبیل عکاسی کودک، عکاسی نوزاد و عکاسی بارداری در نظر دارند و خط مشی اصلی آتلیه کودک زویا همیشه اینست که  ارتقای سطح کیفی عکسها را در جهت بهتر شدن و خلاقانه تر بودن پیش ببرد.

   خوشبختانه افراد خاصی که برای عکاسی هنری بیشتر ارزش قائلند، به دنبال عکسهای خاصتر، متفاوتتر و لوکس هستند ، مشتری اتلیه کودک زویا میباشند.

ارتقای سطح هنری آتلیه را در نظر داریم.

    در راستای ارتقای سطح هنری فعایتهای آتلیه کودک و بارداری زویا، طراحی و ساخت تمامی فضاهای عکاسی، لوکیشنها، فونها و لباسها و تزئینات عکسها و هماهنگی و ترکیب آنها با یکدیگر بر اساس اصول آموخته شده هنرهای بصری و تجربه و فعالیت چند ساله هنری در زمینه های مختلف میباشند. با کمی دقت و مقایسه بین فضاهای چیده شده در عکسهای اتلیه کودک زویا و اکثر همکارانی که در زمینه عکاسی کودک فعال هستند، متوجه میشوید که از تکرار و چیدمانهای عروسکی محض خبری نیست. البته پرسنل اتلیه کودک زویا بر این باورند که تقلید هوشمندانه نیز در دنیای هنر عکاسی امروز که ذهنها و تصورات انسانها تا حد زیادی به هم نزدیک شده است، اگر به صورت محض و کورکورانه نباشد و خلاقانه نیز باشد ایرادی ندارد و در این زمینه از عکاسان متخصص و مشهور دنیا نیز الهام میگیرند.

مطالعه و شناخت تجربی روحیات کودکان در کنار اصول فنی و هنری اهمیت ویژه دارد.

    در عکاسی کودک و نوزاد نیز، شناخت تجربی و اصولی روحیات کودکان، حفظ سلامت و بهداشت کودک در اتلیه کودک و گرفتن عکسهای زیبا با نورپردازی و ترکیب بندیهای فرم و رنگ اصولی، رعایت هارمونی و در نهایت همه اصول هنری، مبنای کار آتلیه عکس کودک و بارداری زویا میباشد و به همین خاطر آتلیه عکس زویا از تمام ایران و حتی از هموطنانی که خارج از مرز زندگی میکنند، مشتریان خاص و وفاداری دارد که همیشه باعث افتخار و خوشنودی و همچنین انگیزه بیشتر در پافشاری بر اصول و خط مشی آتلیه میباشند.

تمرکز بر چند شاخه خاص و مرتبط، تخصص ایجاد مینماید.

     یکی دیگر از اصول کار آتلیه کودک زویا اینست که تمر کز خود را بر روی بخشهایی از عکاسی پرتره مانند  عکاسی کودک،عکس بارداری، عکاسی نوزاد و عکس کودک و والدین (خانوادگی) بیشتر از شاخه های دیگر عکاسی پرتره حفظ و متمرکز نماید تا بتواند خدمات بهتری را  ارائه نماید و جنبه خلاقانه و خاص بودن کار خود را نیز همیشه گسترش دهد، چون از این شاخه به آن شاخه پریدن، مهارت عکاس را نیز بین شاخه های مختلف تقسیم مینماید.

طراحی فضاهای خاص عکاسی اهمیت دارد.

      آتلیه عکس کودک و بارداری زویا با هزینه و صرف زمان بسیار، دکورها لوکیشنهای متفاوتی را توسط متریالهای مختلف، بویژه چوب برای گروههای سنی مختلف و مخصوصاً کودک و نوزاد، طراحی و تدارک دیده است یعنی از کودک در فضای از پیش تایین شده که ساخت آتلیه زویا میباشد، عکاسی میشود و از بکگراندهای آماده بازاری و کامپیوتری استفاده نمی نماید.

line

line

line

line

line

line

line

line

 دیگر اینکه:

شما میتوانید با کلیک بر روی تصاویر گالری این صفحه را تماشا فرمایید.

lineدر این گالری به خاطر اطمینان و آشنایی بیشتر شما با فضای آتلیه تخصصی کودک زویا و دکورها و تجهیزات آتلیه عکس زویا نمونه هایی قرار داده شده است.

line

  • اشتراک گذاری :