عکاسی بارداری

 آیا عکاسی بارداری با دیگر شاخه های عکاسی پرتره تفاوت دارد و به تخصص نیاز دارد؟!!

یکی از شاخه های تخصصی عکاسی که امروزه خیلی قابل توجه خانواده ها و بخصوص مادران قرار گرفته است، عکاسی بارداری یا عکس مادری(Maternity) می باشد. روشها و دیدگاههای متفاوت و شباهتهایی بین عکاسان برای گرفتن عکس بارداری وجود دارند که به مهارت، تسلط به فن نورپردازی و خلاقیت عکاس بارداری بستگی مستقیم دارند.

سبک کار عکاسی بارداری آتلیه بارداری زویا چگونه است؟!

در آتلیه بارداری زویا، عکاسی بارداری به صورت حرفه ای، با نگاه خاص به حالتهای مادرانه، پدرانه و لطافتهای ظریف دوران بارداری انجام می پذیرد و خانم های باردار میتوانند این لحظات زیبا، فراموش نشدنی و تجربه شیرین مادر شدن را برای همیشه در آتلیه عکس بارداری زویا خاطره نمایند. لباسها و پارچه های ظریف و مخصوص عکس بارداری یا همان عکس مادری(Mathernity) در آتلیه تدارک دیده شده است که عکاس بارداری با توجه به چهره مادر و تجربه برای عکسهای انفرادی بارداری استفاده می نماید.

ورودیه در نظر گرفته نشده است ولی حداقل سفارش چاپ داریم یعنی مشتری در انتخاب سایز و تعداد عکس مختار است ولی باید سایز و تعداد چاپ را به گونه ای انتخاب نماید تا حداقل سفراش را کامل نماید، سقفی وجود ندارد و مشتری در صورت دلخواه میتواند چند برابر ۳۰۰ هزار تومان سفارش چاپ داشته باشد و این مسئله به تعداد و سایزهای عکسهای چاپی انتخابی بستگی دارد.

حداقل سفارش عکس در اتلیه بارداری زویا برای مشتریان در نوبت اول، در سال ۱۳۹۷، ۳۵۰،۰۰۰ تومان و از نوبت دوم به بعد ۳۰۰،۰۰۰ هزار تومان میباشد.آتلیه عکس بارداری، اتلیه بارداری، اتلیه بارداری زویا، اتلیه عکس بارداری، لباس بارداری،اتلیه عکاسی بارداریاتلیه بارداری در کرج، اتلیه کس بارداری در کرج، عکاسی بارداری در کرج، عکاس بارداری

چه لباسها و امکاناتی برای عکس بارداری موجود است؟!!

انواع لباس عکس تکی بارداری و اکسسوری خاص (کلاه، هد، گل سر، زیورآلات) و زیبا در آتلیه موجود است.

برای عکاسی بارداری ۴۵ دقیقه تا ۱.۵ ساعت زمان در نظر گرفته میشود و معمولا از فونهای تک رنگ بویژه سفید، مشکی، صورتی بافت دار و گلدار، آبی و گلبهی و.. عکاسی استفاده میشود، تعدادی دکور زیبا هم موجود است که متناسب با لباس و سلیقه شما و با مشورت کارشناسی عکاس برای شما عکاسی خواهد شد. بهترین لباس ، پوشش و فیگور عکس بارداری با راهنمایی عکاس به بهترین شکل ممکن، آماده عکاسی میشوند. معمولا مادر برای عکاسی از ۱ تا ۴ فون(بک گراند) در این تایم شرایط لازم را دارد و بهترین عکسهای بارداری آنهایی هستند که فیگور و نورپردازی در آنها اولویت اصلی کار عکاس میباشد و نوع پوشش پدر و مادر نوزاد نیز بسیار ساده، تک رنگ و بخصوص رنگهای روشن مثل سفید یا لیمویی و … باشد.

ما برای عکسهای انفرادی مادران، لباسها، پارچه ها و کلاه و گل سرهای زیبا و مخصوص داریم و بابت استفاده از آنها، هزینه جداگانه در نظرگرفته نشده است.

در صورت لزوم کفشها یا پاپوشهای مناسب با لباس بارداری شما که از پیش به طور کامل شسته شده و درون جعبه یا پلاستیک باشند تا اجازه ورود به اتلیه بارداری زویا را داشته باشند و لباس داخل آتلیه تعویض میشود بخصوص لباسهای بلندی که بر روی زمین کشیده میشوند.

عکاسی بارداری

برای اطلاع از قیمت هر سایز عکس و همچنین شرایط رزرو زمان عکسبرداری، خواهشمندیم حداقل از سه روز تا یک هفته پیشتر با آتلیه تماس بگیرید.

سال ۹۷ نیز برای بارداری دکور هفتسین مدرن نیز داریم.line

line

مزایای گرفتن عکس بارداری در آتلیه عکس بارداری زویا در  چیست ؟!!

داشتن عکسهای رویایی و زیبا با نورپردازی خاص مادرانه و عکسهای رومانتیک دو نفری با همسر، مزیتی است که نمیتوان از آن براحتی گذشت. خانم های باردار میتوانند با همسر و دیگر فرزندان خود نیز در آتلیه عکسهای زیبایی بگیرند که گویای خاطرات دوران بارداری باشد و لحظات انتظار نوزاد جدید خود را برای همه خانواده ثبت نمایند. همچنین کسانی که در آتلیه عکس زویا، عکس بارداری بگیرند میتوانند برای داشتن عکس از نوزاد خود در منزل و بین ۵ تا ۱۲ روزگی نوزاد از اتلیه زویا وقت عکاسی بگیرند. برای کسب اطلاع در این مورد، صفحه عکس نوزاد ۵ تا ۲۵ روزه (Newborn) را حتماً مشاهده و مطالعه نمایید.

شرکت در مسابقه و جشنواره عکس نوزاد ۵ تا ۱۲ روزه  و عکس بارداری در پاییز و زمستان 

بهترین زمان برای داشتن عکس بارداری چه زمانی..؟!!

بهترین زمان برای گرفتن عکس بارداری از هفته ۳۲ تا هفته ۳۶ بارداری می باشد و آنهم در صورتی که مادر در وضعیت نرمال باشد و استراحت مطلق نباشد چون سلامت مادر و کودک و همچنین زیبایی عکسها برای ما اهمیت ویژه دارد.

در صورتی که شما در زمانهای بارداری که ذکر کردیم نیستید و یا پزشک شما به هر دلیلی برای شما استراحت و مخصوصا استراحت مطلق تجویز نموده است، توصیه میکنیم که سلامت خود و فرزندتان را اولویت اول قرار داده و به گرفتن عکس در اتلیه اصرار نفرمایید چون در هر صورت نشست و برخاست های طولانی و تعویض چند لباس پشت سر هم در صورتی که در ماه آخر بارداری یا شرایط جسمانی محتاج به استراحت باشید، ممکن است باعث خستگی شما گردد و برای سلامت شما مضر باشد.

چگونه نمونه عکس بارداری ببینیم؟!!

برای مشاهده نمونه عکس بارداری، با عرض پوزش از پدران و همسران عزیز و گرامی، بخاطر حفظ حریم خصوصی اشخاص و قوانین، مادران میتوانند با هماهنگی قبلی در اتلیه به صورت حضوری نمونه های عکس بارداری را مشاهده نماید.

      برای آشنایی کاملتر با نحوه کار آتلیه عکس زویا و لوازم مورد نیاز سه پیج (لینک) زیر را ملاحظه فرمایید(کلیک نمایید و مطالعه بفرمایید):

 

ساعتی در آتلیه کودک

 

چرا آتلیه عکس زویا؟

 

درباره عکاس(زویا توکلی)

عکاسی بارداری در آتلیه زویا

 

اتلیه نوزاد زویا

 

  • اشتراک گذاری :